K Vám

Mobilní hospic sv. Jana

Charitní ošetřovatelská služba

Charitní pečovatelská služba

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Edukační centrum

Nové webové stránky:

www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

relaxujte...

Sociálně -

rehabilitační

centrum

Kavárna Slunečnice

Pracovník v sociálních službách – Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Místo výkonu: Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa, Rajhrad
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Věra Šustová

V Domě léčby bolesti s hospicem sv. Josefa pečujeme o nevyléčitelně nemocné. Lékaři, ošetřovatelé a pečovatelé tvoří odborný tým, který pomáhá lidem v závěrečné fázi života. Nyní doplňujeme tým a hledáme pracovníka v sociálních službách na pozici pečovatele.

Náplň práce:

  • dopomoc při stravování, oblékání, osobní hygieně a dalších úkonech péče u klientů hospice, podpora jednoduchých denních aktivit klientů
  • role klíčového pracovníka při tvorbě individuálního plánu s vybranými klienty
  • spolupráce při naplňování individuálního plánu péče jednotlivých klientů
  • spolupráce s dalšími pracovníky (staniční sestra, sociální pracovník)
  • vedení dokumentace o průběhu služby

Předpoklady:

  • odborná způsobilost – pracovník v sociálních službách
  • výhodou uchazeče je praxe a zkušenosti s péčí o osoby se zdravotním postižením a o seniory

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na plný úvazek
  • příjemné pracovní prostředí a výborný pracovní kolektiv
  • základnu v Rajhradě, kde je výborná dostupnost vlakem, autobusem i autem
  • podpora kontinuálního vzdělávání v oboru

 Předpokládané datum nástupu je 1.9.2017.

Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte do 31.7.2017 na adresu vera.sustova@rajhrad.charita.cz.