K Vám

Mobilní hospic sv. Jana

Charitní ošetřovatelská služba

Charitní pečovatelská služba

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Edukační centrum

Nové webové stránky:

www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

relaxujte...

Sociálně -

rehabilitační

centrum

Kavárna Slunečnice

Pracovník v sociálních službách – Charitní pečovatelská služba

Místo výkonu: Rajhrad
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: 1. července
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Slezáková

Charitní pečovatelská služba je důležitým článkem charitních služeb, ve které klientům zajišťujeme pomoc se základními životními potřebami, a to přímo v jejich vlastním sociálním prostředí – doma. Jedná se o osaměle žijící lidi, imobilní klienty, nebo taky rodiny, které o nemocného pečují.

Teď hledáme výpomoc na DPP do týmu pečovatelek a možná jste to právě vy, kdo nám pomůže.

Náplň práce:

  • jezdění do domácností klientů
  • dopomoc při osobní hygieně, stravování, oblékání, v nácviku jednoduchých denních aktivit, pochůzky, zajišťování nákupu atd.
  • spolupráce se zdravotními sestrami domácí péče a sociálním pracovníkem
  • komunikace s blízkými klientů

Předpoklady:

  • řidičský průkaz B – aktivní řidič
  • zdravotní způsobilost a čistý rejstřík trestu
  • výhodou je ukončený pečovatelský kurz (kurz pracovníka v sociálních službách)
  • nadšení, empatie a chuť do práce – bez nadšení to nejde :-)
  • výhodou jsou zkušenosti v sociálních službách (mohou být i zkušenosti laického pečovatele z péči o blízkého)
  • samostatnost a rozhodnost..

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na dočasný pracovní poměr v příjemném prostředí a pracovním kolektivu
  • základnu v Rajhradě, kde je výborná dostupnost vlakem, autobusem i autem
  • možnost úpravy začátku pracovní doby
  • výhled dlouhodobé spolupráce
  • možnost stát se členem týmu i brigádně k vedení na ÚP jako nekolidující zaměstnání
  • možnost absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách

Předpokládané datum nástupu: nejpozději 1.7.2017

Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte na adresu veronika.slezakova@rajhrad.charita.cz