K Vám

Mobilní hospic sv. Jana

Charitní ošetřovatelská služba

Charitní pečovatelská služba

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Edukační centrum

Nové webové stránky:

www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

relaxujte...

Sociálně -

rehabilitační

centrum

Kavárna Slunečnice

Pracovník v sociálních službách – Chráněné bydlení sv. Luisy

Místo výkonu: Rajhrad
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Bc. Lenka Salajková

V Chráněném bydlení sv. Luisy vytváříme domácké zázemí pro seniory s demencí. Pečovatelé zařízení se snaží co nejvíce podpořit samostatnost a soběstačnost každého z klientů. Staňte se i vy součástí přátelského týmu v atraktivním, nově vybudovaném prostoru!

Náplň práce:

  • zajišťování dopomoci při osobní hygieně, stravování, oblékání apod. u klientů našeho zařízení
  • podpora jednoduchých denních aktivit klientů, soběstačnosti a posilování životní aktivizace
  • spolupráce při tvorbě individuálního plánu péče u klienta
  • spolupráce s dalšími pracovníky při péči o klienta
  • vedení sociální dokumentace o průběhu služby

Předpoklady:

  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • vztah k lidem, komunikativnost
  • výhodou uchazeče je praxe a zkušenosti s péčí o osoby se zdravotním postižením s danou diagnózou
  • flexibilita

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci v příjemném, atraktivním a přátelském prostředí s nově vybudovanou zahradou
  • Plnou podporu stabilního pracovního kolektivu
  • Firemní benefity – stravenky, tzv. sick days, flexi pass apod.
  • Možnost dalšího vzdělávání

Předpokládané datum nástupu: ihned

Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte na adresu lenka.salajkova@rajhrad.charita.cz