K Vám

Mobilní hospic sv. Jana

Charitní ošetřovatelská služba

Charitní pečovatelská služba

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Edukační centrum

Nové webové stránky:

www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

relaxujte...

Sociálně -

rehabilitační

centrum

Kavárna Slunečnice

Sociální pracovník/pracovnice

Místo výkonu: Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa, Rajhrad
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Věra Šustová

V Domě léčby bolesti s hospicem sv. Josefa pečujeme o nevyléčitelně nemocné. Lékaři, ošetřovatelé a pečovatelé a sociální pracovníci tvoří odborný tým, který pomáhá lidem v závěrečné fázi života – jak po zdravotní, tak i sociální stránce. Nyní doplňujeme tým o sociálního pracovníka. O co vlastně jde?

Náplň práce:

  • Jednání se zájemci o službu
  • Sociální poradenství
  • Sociálně-aktivizační práce s klienty hospice
  • Doprovázení klientů v závěru života
  • Podpora osob blízkých, pečujících o dlouhodobě nemocné
  • Podpora pozůstalých

Požadavky:

  • VŠ nebo VOŠ sociální obor
  • Schopnost samostatné práce
  • Dovednost komunikace s osobami v krizové situaci
  • Psychická odolnost a osobnostní zralost
  • Sdílení křesťanských etických principů
  • Znalost aktivizačních metod a zkušenost s prací se seniory výhodou

Nabízíme:

  • Dohodu o provedení práce
  • Smysluplnou práci, vstřícné jednání a příjemné pracovní prostředí
  • Základnu v Rajhradě, kde je výborná dostupnost vlakem, autobusem i autem
  • Program osobního rozvoje zaměstnance
  • Cenné zkušenosti z prostředí paliativní péče

Novou pracovní sílu rádi uvítáme co nejdřív, na datu nástupu se umíme domluvit.

Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte do 31.7.2017 na adresu c.EkOckkahIkQOQjWcuBR22938Es-Z29g.