K VÁM

Mobilní hospic sv. Jana

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Edukační centrum

Nové webové stránky:

www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

relaxujte...

Sociálně -

rehabilitační

centrum

Kavárna Slunečnice

Sociální pracovník pro hospic

Místo výkonu: Rajhrad
Nástup: dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Věra Šustová

V Domě léčby bolesti a hospici sv. Josefa pečujeme o nevyléčitelně nemocné. Odborný tým tvoří lékaři, zdravotní sestry, ošetřovatelky a pečovatelky, sociální pracovnice, psycholog a asistent duchovní péče. Nyní doplňujeme zdravotně sociální tým o sociálního pracovníka.

Náplň práce:

  • sociální poradenství osobně, telefonicky a mailem
  • komunikace se zájemci, informace o hospicové péči
  • smlouva o službě a evidence plateb klientů
  • podpora pečujících osob a doprovázejících nevyléčitelně nemocné

Požadavky:

  • VŠ nebo VOŠ sociální obor
  • schopnost samostatné práce, systematičnost
  • komunikační dovednosti, především dovednost v kontaktu s osobami v tíživé situaci
  • psychická odolnost a osobní zralost
  • sdílení křesťanských etických principů

Nabízíme:

  • pracovní poměr na  0,5 úvazku
  • pracoviště v Rajhradě, výborně dostupné vlakem, autobusem i autem
  • příjemné pracovní prostředí a tým
  • podporu při růstu a vzdělávání zaměstnance
  • cenné zkušenosti z paliativní péče

Novou pracovní sílu rádi uvítáme co nejdříve, na datu nástupu je možné se domluvit.

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

V případě dalších dotazů se prosím obracejte na tel. 737 220 085 nebo na adresu vera.sustova@rajhrad.charita.cz, kam také prosím zašlete strukturovaný životopis.