K VÁM

Mobilní hospic sv. Jana

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Edukační centrum

Nové webové stránky:

www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

relaxujte...

Sociálně -

rehabilitační

centrum

Kavárna Slunečnice

Sociální pracovník pro mobilní hospicovou péči

Místo výkonu: Rajhrad
Nástup: dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Věra Šustová

V Mobilním hospici sv. Jana pečujeme o nevyléčitelně nemocné. Lékař, zdravotní sestry, sociální pracovník, psycholog a asistent duchovní péče tvoří odborný tým, který pomáhá lidem v závěrečné fázi života v jejich domácím prostředí. Nyní hledáme sociálního pracovníka.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dohodu nebo až na max. 0,5 úvazku
  • smysluplnou práci v sehraném týmu
  • práci v terénu do 30 km od Rajhradu
  • podporu při růstu a vzdělávání zaměstnance
  • velký prostor pro samostatnost a kreativitu
  • cenné zkušenosti z paliativní péče

Požadavky:

  • VŠ nebo VOŠ sociální obor
  • schopnost samostatné práce
  • dovednost komunikace s osobami v krizové situaci
  • psychická odolnost a osobní zralost
  • řidičský průkaz B

Náplň práce:

  • jednání se zájemci o službu mobilního hospice
  • sociální poradenství
  • doprovázení klientů v závěru života
  • podpora osob blízkých, pečujících o dlouhodobě nemocné
  • podpora pozůstalých

Novou pracovní sílu rádi uvítáme co nejdříve, na datu nástupu je možné se domluvit.

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

V případě dalších dotazů se prosím obracejte na tel. 737 220 085 nebo na adresu c.EkOckkahIkQOQjWcuBR22938Es-Z29g, kam také prosím zašlete strukturovaný životopis.