K Vám

Mobilní hospic sv. Jana

Charitní ošetřovatelská služba

Charitní pečovatelská služba

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Edukační centrum

Nové webové stránky:

www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

relaxujte...

Sociálně -

rehabilitační

centrum

Kavárna Slunečnice

Vrchní sestra pro terénní ošetřovatelskou službu

Místo výkonu: Charitní ošetřovatelská služba Rajhrad
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Věra Šustová

Přijďte k nám pracovat jako vrchní sestra terénní ošetřovatelské služby

Víme o Vás, že jste způsobilá a zkušená zdravotní sestra, proto budeme rádi, když obohatíte náš sehraný tým Charitní ošetřovatelské služby. Šťastná přitom budete i Vy, protože:

  • Povedete zaběhnutý a plně funkční tým šikovných zdravotních sester. Přátelskou atmosféru pocítíte nejen v týmu, ale skrz všechny oddělení Oblastní charity Rajhrad.
  • Každodenně budete čelit smysluplné práci zdravotní sestry.
  • Stabilní zaměstnavatel Vám poskytne potřebnou oporu a roky zkušeností.
  • Naše zaměstnance si vážíme a motivujeme klasickými benefity jako stravenky či flexi passy, ale i dalším vzděláváním.
  • Můžete počítat s 5 týdenní dovolenou a sick days.
  • Věříme, že do kvalitních věcí se investovat oplatí. Když je na to důvod, nešetříme chválou a po osvědčení Vám nabídneme smlouvu na dobu neurčitou.

Co by Vám nemělo chybět?

- osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu

- praxe v oboru

- zkušenosti s vedením týmu

- PC dovednosti

- řidičský průkaz sk. B

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Zkušenosti s vedením ošetřovatelského týmu už máte, proč je tedy neuplatnit právě u nás? Zkoordinujete práci týmu a dohlídnete na jejich motivaci a rozvoj.
  • Všichni se chceme navzájem zlepšovat, proto bude potřebná úzká spolupráce s lékaři, sociálními pracovníky a dalším administrativním personálem.
  • Řešení objednávek zdravotnického materiálu a jiné vyplývající administrativní úkony.
  • Komunikace se zdravotními pojišťovnami.

Rajhrad má výbornou dostupnost z Brna – jak autem, tak i vlakem nebo autobusem Vám to zabere 10-20 min. Už se vidíte na pohovoru ve Vaší nové kanceláři? Pošlete nám strukturovaný životopis, vyplněný souhlas se zpracováním osobních údajů a napište nám, proč je pro Vás pozice zajímavá na vera.sustova@rajhrad.charita.cz.

Ozvěte se nám do 31. 7. 2017. Nástup možný okamžitě.