Oblastní charita Rajhrad

Aktivizační pracovník – Chráněné bydlení sv. Luisy

Rajhrad Plný úvazek ihned nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Lenka Salajková

vedoucí Chráněného bydlení sv. Luisy a sociální pracovnice
Tel.: 731 405 543 E-mail: lenka.salajkova@rajhrad.charita.cz

V Chráněném bydlení sv. Luisy poskytujeme seniorům komplexní sociální služby a dlouhodobě se snažíme o vytvoření příjemného prostředí pro důstojný a aktivní život ve stáří. Podporujeme soběstačnost klientů, pomáháme jim zprostředkovat kontakt se společenským prostředím a obnovovat či upevňovat komunikaci s rodinou.

Chráněné bydlení sv. Luisy vyhlašuje výběrové řízení na pozici AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK na hlavní pracovní poměr.

Hledáme samostatného člověka s organizačními, a především komunikačními schopnostmi, někoho, kdo také dokáže naslouchat a tvořivě pracovat.

Popis pozice

  • Každodenní individuální program zaměřený na zájmy a potřeby uživatelů,
  • spolupodílení se na organizaci kulturních a zájmových činností,
  • komunikace a přímá práce s klienty (dopomoc, podpora, doprovod),
  • organizace práce, plánování, práce s dokumentací a spolupráce s kolegy.

Kvalifikační a další požadované předpoklady

  • Minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, SŠ sociálního nebo pedagogického zaměření výhodou,
  • kladný vztah k seniorům, empatii, trpělivost, odolnost vůči stresu,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
  • ochotu učit se novým věcem a zájem o další vzdělávání a vlastní profesní a osobní rozvoj,
  • uživatelskou znalost práce na PC,
  • umělecké nebo hudební zaměření vítáno,
  • trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
  • praxe v oboru a předchozí zkušenosti s prací v sociálních službách pro seniory výhodou.

Nabízíme

  • Smysluplnou práci v příjemném prostředí,
  • plnou podporu stabilního pracovního kolektivu,
  • podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky.

Vzbudili jsme Váš zájem? Pojďme se potkat osobně. Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte, prosím, na adresu lenka.salajkova @rajhrad.charita.cz

Pro bližší informace se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle +420 731 545 443.

Těšíme se na Vás!

Předpokládaný nástup: dle dohody.