Oblastní charita Rajhrad

Lékař do Domu léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Rajhrad Plný úvazek ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
MUDr. Lucie Světláková

primářka Domu léčby bolesti s hospicem sv. Josefa
Tel.: 731 642 472 E-mail: lucie.svetlakova@rajhrad.charita.cz

Hledáme lékařku/lékaře do Domu léčby bolesti s hospicem sv. Josefa plný úvazek

Kolegu/kolegyni s odbornou způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání lékaře (dle zákona č. 95/2004 Sb.) a minimálně s atestací ze základního kmene. Atestace z oboru paliativní medicína není nutností. Předpokládáme zájem o paliativní péči a schopnost komplexního pohledu na léčbu pacientů v terminální fázi onemocnění.

Pozice je vhodná pro lékaře a lékařky, kteří/které:

  • se chtějí věnovat paliativní medicíně,
  • mají v úmyslu pokračovat i v seniorském věku v celoživotním poslání,
  • mají malé dítě, rády by ve své profesi pokračovaly a zajímají se o paliativní péči

Rámcová náplň pracovní činnosti:

  • poskytování specializované paliativní péče ve spolupráci s ostatními členy multidisciplinárního týmu lůžkového hospice,
  • spolupráce při stanovení a realizaci plánu paliativní péče,
  • konzultace s ostatními lékaři a ošetřujícím personálem,
  • metodická podpora ostatních členů týmu hospice,
  • podpora nemocným, umírajícím a jejich blízkým,
  • vedení související dokumentace v souladu s platnou legislativou.

Požadavky:

  • odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.,
  • dobré komunikační dovednosti – schopnost empatie a rozhodnost,
  • organizační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost,
  • trestní a morální bezúhonnost, osobnostní předpoklady,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na plný úvazek v Domě léčby bolesti s hospicem sv. Josefa, který se těší velmi dobré pověsti,
  • podporu v rámci multidisciplinárního týmu, kde se setkáte se vzájemnou ohleduplností a tolerancí,
  • zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, sick days,
  • stravenky, podmínky pro osobní a profesionální rozvoj,
    mzdové podmínky dle platných předpisů OCHR.

V případě chybějící atestace z oboru paliativní medicína vám nabízíme plnou podporu v rámci dalšího vzdělávání – finanční i týmovou.

Pro další informace kontaktujte primářku Domu léčby bolesti s hospicem sv. Josefa, MUDr. Lucii Světlákovou:

Telefon: 731 642 472
E-mail: lucie.svetlakova@rajhrad.charita.cz

Motivační dopis, strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-maillenka.simarova@rajhrad.charita.cz