Oblastní charita Rajhrad

Vedoucí sociální pracovník

Rajhrad Plný úvazek dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Anežka Vybíralová

personalistka
Tel.: 737 220 085 E-mail: anezka.vybiralova@rajhrad.charita.cz

Vedoucí sociálních služeb a metodik kvality sociálních služeb

Milá budoucí kolegyně, milý budoucí kolego, náš tým se těší na novou posilu!

V Domě léčby bolesti s hospicem sv. Josefa pečujeme o nevyléčitelně nemocné. Multidisciplinární odborný tým pomáhá lidem v závěrečné fázi jejich života. Nyní hledáme do našeho týmu vedoucího sociálních služeb a metodika kvality sociálních služeb.

Náplň práce:

  • Odborné a strategické činnosti (sledování legislativy, tvorba metodik, aktualizace standardů)
  • Jednání a spolupráce se zdravotnickými, sociálními a dalšími institucemi
  • Administrativní a kontrolní činnosti (statistiky, evidence příspěvků na péči, aktualizace registrace sociální služby na kraji, vedení sociálního oddělení, organizační a propagační činnost)
  • Jednání se zájemci o službu a uzavírání smlouvy s uživateli
  • Odborné sociální poradenství osobám pečujícím o dlouhodobě nemocné

Požadavky:

  • Vzdělání VŠ, VOŠ – sociální obor – dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • Schopnost samostatné práce, praxe v oboru výhodou
  • Dovednost komunikace s osobami v krizové situaci
  • Psychická odolnost a osobní zralost
  • Znalost aktivizačních metod a zkušenost s prací se seniory výhodou
  • Flexibilita

Nabídka:

  • Práce na plný úvazek
  • Mzdové podmínky dle platných předpisů Charity
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Tvůrčí a přátelská atmosféra na pracovišti
  • Vstřícné jednání, program osobního rozvoje zaměstnance
  • Podpora kontinuálního vzdělávání v oboru
  • Stravenky, 25 dní dovolené, sick days

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte na e-mail anezka.vybiralova@rajhrad.charita.cz.

Pro bližší informace se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle +420 737 220 085.