Oblastní charita Rajhrad

Všeobecná sestra – Domácí zdravotní péče

Rajhrad Plný úvazek ihned nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Eva Žilková

vedoucí domácí zdravotní péče
Tel.: 737 220 084 E-mail: eva.zilkova@rajhrad.charita.cz

Domácí zdravotní péče Oblastní charity Rajhrad vyhlašuje výběrové řízení na pozici Všeobecná sestra v terénu.

Hledáme samostatného člověka s organizačními a komunikačními schopnostmi, aktivního řidiče.

Rámcová náplň práce

  • poskytování zdravotní péče pacientům v jejich sociálním prostředí - doma
  • péče o pacienty v závěru jejich života
  • edukace osob blízkých, pečujících o dlouhodobě nemocné
  • komunikace s praktickými lékaři
  • vedení ošetřovatelské dokumentace

Požadavky:

  • SZŠ s praxí minimálně 2 roky u lůžka
  • platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu podle zákona
    č. 96/2004 Sb.
  • dobré komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování, zdravotní způsobilost
  • organizační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost
  • trestní a morální bezúhonnost, osobnostní předpoklady
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • práci v příjemném kolektivu
  • zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky
  • podporu vzdělávání v oboru a podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • mzdové podmínky dle platných předpisů Charit

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pro bližší informace volejte vedoucí Domácí zdravotní péče: Eva Žilková, mobil 737 220 084

Motivační dopis, strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mail: eva.zilkova@rajhrad.charita.cz