K VÁM

Mobilní hospic sv. Jana

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí 

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

 

relaxujte...

Sociálně -

 

rehabilitační

 

centrum

 

Kavárna Slunečnice

Poděkování za Postní almužnu 2014

Tak jako každým rokem proběhla i letos v postní době akce dobrovolné duchovní formace věřících Postní almužna.

Výtěžek Postní almužny 2014 z více než 400 odevzdaných postních schránek ve výši 121 995 Kč přispěje dle rozhodnutí komise Oblastní Charity Rajhrad ve spolupráci s farnostmi  modřického a rosického děkanátu na vybavení pokojů a pořízení pomůcek pro pacienty hospice sv. Josefa, dále na vybavení nového zařízení Chráněné bydlení pro osoby s demencí v Rajhradě. Prostřednictvím farností pomůže sociálně slabým rodinám s více dětmi ve farnostech a rovněž přispěje na vzdělání dětem v Indii formou Adopce na dálku. Z prostředků postní almužny bude pořízena i rehabilitační pomůcka pro dítě postižené dětskou mozkovou obrnou a chodítko pro těžce pohyblivé seniory.

Vážíme si velice Vaší pomoci a děkujeme za dary jménem těch, kterým se dostalo pomocné ruky.

 

Letošní Postní almužna byla poprvé obohacena o možnost zúčastnit se soutěže o nejkrásnější postničku, kterou si dárce mohl vyzdobit dle vlastní fantazie a dovedností. I nám se sešlo několik opravdu vydařených postniček, které by si jistě zasloužily ocenění. Posuďte sami z fotografií v tomto článku!

Zde si můžete přečíst podrobnosti o jednotlivých záměrech, na které budou věnovány finanční prostředky shomážděné při letošní Postní almužně.