Mobilní hospic sv. Jana

 

hospicová péče

u vás doma

Hospic sv. Josefa

 

kvalitní péče

o nevyléčitelně nemocné

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

 

plnohodnotný život

pro lidi s demencí 

Vata Židlochovice

 

centrum pro děti

a mládež

 

Pomáhat je sladké – přesvědčili jste se o tom sami

Pomáhat je sladké – přesvědčili jste se o tom sami

Ve středu 3. října jsme v Rajhradě, Šlapanicích a Židlochovicích již tradičně rozložili své stánky a nabízeli koláče jako odměnu za podporu hospicové péče v Rajhradě. Jak to letos dopadlo?

17. ročník sbírky Koláč pro hospic se nesl v znamení větru a nestálého počasí, na co jsme se naštěstí spolehnout mohli, byl Váš zájem podpořit tuhle akci. Letos jsme měli za cíl získat prostředky na nové postele do Domu léčby bolesti s hospicem sv. Josefa. Příští rok bude zařízení slavit 20. výročí, přičemž některá lůžka pamatují první den provozu.

Pořídit novou postel pro nevyléčitelně nemocné znamená větší pohodlí pro pacienty a lepší podmínky pro ošetřující personál. Cena nového polohovacího lůžka s příslušenstvím je 50 000 Kč a na celkovou obnovu lůžek v hospici nám zbývá pořídit ještě 25 kusů.

Díky rekordnímu výtěžku Koláče pro hospic 2018 budeme moct zakoupit 4 kvalitní polohovací postele. Dohromady jste nás podpořili sumou 226 900 Kč, za co patří díky každému, kdo se u nás přistavil, podpořil a odměnil se dobrým koláčem, který skutečně pomáhá potřebným.

Děkujeme!