K VÁM

Mobilní hospic sv. Jana

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí 

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

 

relaxujte...

Sociálně -

 

rehabilitační

 

centrum

 

Kavárna Slunečnice

Pomáhat je sladké – přesvědčili jste se o tom sami

Pomáhat je sladké – přesvědčili jste se o tom sami

Ve středu 3. října jsme v Rajhradě, Šlapanicích a Židlochovicích již tradičně rozložili své stánky a nabízeli koláče jako odměnu za podporu hospicové péče v Rajhradě. Jak to letos dopadlo?

17. ročník sbírky Koláč pro hospic se nesl v znamení větru a nestálého počasí, na co jsme se naštěstí spolehnout mohli, byl Váš zájem podpořit tuhle akci. Letos jsme měli za cíl získat prostředky na nové postele do Domu léčby bolesti s hospicem sv. Josefa. Příští rok bude zařízení slavit 20. výročí, přičemž některá lůžka pamatují první den provozu.

Pořídit novou postel pro nevyléčitelně nemocné znamená větší pohodlí pro pacienty a lepší podmínky pro ošetřující personál. Cena nového polohovacího lůžka s příslušenstvím je 50 000 Kč a na celkovou obnovu lůžek v hospici nám zbývá pořídit ještě 25 kusů.

Díky rekordnímu výtěžku Koláče pro hospic 2018 budeme moct zakoupit 4 kvalitní polohovací postele. Dohromady jste nás podpořili sumou 226 900 Kč, za co patří díky každému, kdo se u nás přistavil, podpořil a odměnil se dobrým koláčem, který skutečně pomáhá potřebným.

Děkujeme!