K VÁM

Mobilní hospic sv. Jana

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí 

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Edukační centrum

Nové webové stránky:

www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

 

relaxujte...

Sociálně -

 

rehabilitační

 

centrum

 

Kavárna Slunečnice

Prázdniny na přání v kavárně Slunečnice

Na konci června zaslechl náš primář MUDr. Kabelka na stanici Radiožurnál zprávu, že jistý pan reportér Lubomír Smatana se chystá o prázdninách na blíže neurčenou pouť po koutech českých a moravských - určenou jen a pouze tím, na jaká zajímavá místa jej posluchači rádia sami pozvou. Nelenili jsme a poslali mu na web pořadu Prázdniny na přání osobní pozvání do našeho sociálně-rehabilitačního centra - kavárny Slunečnice v rajhradském hospici. A čekali jsme. A čekali. :-)

Šest týdnů se nedělo vůbec nic. Někteří z nás byli i na dovolené, jiní se na ni pomalu chystali, všichni jsme se (nějak) snažili přežít vlnu/y veder, občas jsme se (někteří) i podívali na web pořadu Prázdniny na přání, kde přibývaly pozvánky na různé akce doslova geometrickou řadou...a nějak jsme už pomalu skoro přestali doufat, že by pana Smatanu mohlo napadnout zavítat  zrovna k nám. Až  najednou v neděli večer 11.8. zazvonil primáři Kabelkovi mobil...a rázem bylo všechno jinak. Jak? To už si přečtěte v samotné reportáži pana reportéra z návštěvy u nás, kterou najdete i s fotogalerií na stránkách pořadu Prázdniny na přání.

A můžete se podívat také na několik fotografií, které jsme pořídili přímo my během jeho návštěvy v našem hospici...

Informace o aktuálním dění v naší kavárně najdete vždy i na Facebooku.

Jestli se Vám líbí reportáž, fotografie či naše kavárna Slunečnice, přijďte se k nám podívat i Vy. Na venkovní zahrádce je nyní moc příjemně....

Krásné léto! :-)