K VÁM

Mobilní hospic sv. Jana

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

pro osoby

s demencí 

Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa

Vata Židlochovice

Centrum pro děti

a mládež

 

relaxujte...

Sociálně -

 

rehabilitační

 

centrum

 

Kavárna Slunečnice

Sladké zítřky pro všechny

Sladké zítřky pro všechny

Koláč pro hospic je sbírková akce, která chce upozornit na potřebu paliativní péče a její rozvoj. Zítra odstartujeme šestnáctý ročník postavením stánků v Rajhradě, Šlapanicích a Židlochovicích.

Jak již název napovídá, ve stáncích budou k mání tradiční moravské koláče, a to z dílny brněnské pekárny Delta. Ty si budete moct opatřit za dobrovolný příspěvek. Výtěžek sbírky používáme výhradně k zakoupení zdravotních a kompenzačních pomůcek pro Dům léčby bolesti s hospicem sv. Josefa a Mobilní hospic sv. Jana.

Tyto služby provozujeme v rámci Oblastní charity Rajhrad pro nevyléčitelně nemocné. Pacientům poskytujeme nepřetržitou profesionální péči, pomáháme jim v nemohoucnosti, ulevujeme od bolesti a mírníme nepříjemné příznaky, které je provází. Právě sbírkové akce jako Koláč pro hospic nebo Tříkrálová sbírka nám pomáhají růst, zkvalitňovat služby a poskytovat ještě lepší péči.

Za loňský výtěžek jsme zakoupili například invalidní vozíky, antidekubitní podložky z paměťové pěny, zdravotní polštáře, chodítka, hrazdičky k lůžkům a matrace. Tyto pomůcky pomáhají pacientům lépe zvládat jejich potíže a zkvalitňují jejich poslední dny.

Stavte se podpořit naše hospicové služby do stánků

v Rajhradě 9.00-16.30 Masarykova ul., před městským úřadem

ve Šlapanicích 9.00-16.30 ul. Čechova, dřevěný stánek

v Židlochovicích 9.00-17.00 Náměstí Míru

Předem děkujeme za podporu. Koláček vám bude důkazem, že pomoc chutná skutečně sladce!

 

Nemáte cestu kolem? Podpořit nás můžete i libovolným příspěvkem na náš sbírkový účet 4060023835/6800. Bude to sice bez koláče, ale dobrý pocit zůstává :)