Strom vzpomínek

DSCF4260

Letošní STROM VZPOMÍNEK bude mít – vzhledem k současné situaci – on-line podobu. Mrzí nás to, ale s ohledem na vládní nařízení nyní není ani možné uvažovat jinak.

Po vzájemné dohodě jsme rozhodli, že bude probíhat formou live streamu (vysílání naživo), abychom se za naše milované společně pomodlili v přítomném čase. Přenos bude vysílán prostřednictvím charitního Facebooku.
 
Odkaz na událost vytvořenou na FB, kde se můžete připojit k vysílání:
 
Ano, jsme si vědomi, že ne všichni tento komunikační nástroj používají, a budeme se snažit zprostředkovat záznam i jinými cestami. Jednáme s médii o možnosti vysílání audio či video záznamu a včas Vám dáme vědět, kde bude případně možné mši sledovat či poslouchat. Třeba i zpětně. 
 

Program:

 
  • úvodní slovo ředitele
  • mše vedená  P. Janem Zachovalem (živý doprovod na varhany)
  • video vytvořené z fotografií, které se tematicky vztahují k hospici, zaměstnancům, pacientům či dobrovolníkům

Leták

Pozůstalým, kteří měli své blízké  či příbuzné v našem hospici v tomto roce, zašleme pozvánku poštou. Stejně tak ji obdrží pozůstalí, o jejichž blízké a příbuzné se staral tým Mobilního hospice sv. Jana. 

Věřte, že nás mrzí, že musíme přistoupit k tomuto řešení. Víme, že pro Vás setkání s těmi, kteří pečovali o Vaše blízké, znamenají mnoho. Snad se nám takové, na které jste zvyklí, podaří uspořádat příští rok. 

Nic se však nemění na tom, že se na společnou modlitbu velmi těšíme. Sledujte, prosím, tuto stránku. S blížícím se datem konání budeme informace aktualizovat.

Klidné dušičkové dny a mnoho zdraví přeje tým lůžkového i mobilního hospice. 

https://www.youtube.com/watch?v=wegy4gU4Osg

DSCF4434thumbnailDSCF4453