Mobilní hospic sv. Jana

hospicová péče

u vás doma

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

plnohodnotný život

pro lidi s demencí

Hospic sv. Josefa

kvalitní péče

o nevyléčitelně nemocné

Vata Židlochovice

centrum pro děti

a mládež

Ošetřovatel/ka

Místo výkonu: Rajhrad
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Marianna Brabencová
V Domě léčby bolesti s hospicem sv. Josefa pečujeme o nevyléčitelně nemocné. Lékaři, ošetřovatelé a pečovatelé tvoří odborný tým, který pomáhá lidem v závěrečné fázi života. Nyní doplňujeme tým a hledáme do dvousměnného provozu pracovníka v sociálních službách na pozici ošetřovatele.

Náplň práce:

  • poskytování ošetřovatelské péče pod odborným dohledem způsobilého zdravotnického pracovníka
  • ve spolupráci s multidisciplinárním týmem se podílí na rehabilitační a paliativní péči

Předpoklady:

  • odborná způsobilost – ošetřovatel/ka
  • výhodou uchazeče je praxe a zkušenosti s péčí o osoby se zdravotním postižením a o seniory

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na DPP/DPČ – odměna 100 Kč/hod
  • příjemné pracovní prostředí a výborný pracovní kolektiv
  • pracoviště v Rajhradě, kde je výborná dostupnost vlakem, autobusem i autem
  • podpora kontinuálního vzdělávání v oboru
  • stravenky

Nástup dle dohody.

Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte na e-mail 88EsR.d7T9EkS3d9-onjGKh75aEkUW7%WkvDRW7r.