Mobilní hospic sv. Jana

hospicová péče

u vás doma

cHRÁNĚNÉ BYDLENÍ sv. Luisy

plnohodnotný život

pro lidi s demencí

Hospic sv. Josefa

kvalitní péče

o nevyléčitelně nemocné

Vata Židlochovice

centrum pro děti

a mládež

Pečovatel/ka

Místo výkonu: Rajhrad
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle dohody, nejlépe ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Anežka Vybíralová

Charitní pečovatelská služba je důležitým článkem charitních služeb, ve které klientům zajišťujeme pomoc se základními životními potřebami, a to přímo v jejich vlastním sociálním prostředí – doma. Jedná se o osaměle žijící lidi, nebo rodiny, které o příbuzného pečují, někdy imobilní klienty.

Nyní hledáme kolegyni do týmu pečovatelek na plný úvazek a možná jste to právě Vy, kdo by měl patřit do našeho menšího týmu.

Náplň práce:

  • jezdění do domácností klientů
  • dopomoc při osobní hygieně, stravování, oblékání, v nácviku jednoduchých denních aktivit, pochůzky, zajišťování nákupu atd.
  • spolupráce se zdravotními sestrami domácí péče a sociálním pracovníkem
  • komunikace s blízkými klientů

Předpoklady:

  • výhodou jsou zkušenosti v sociálních službách (mohou být i zkušenosti laického pečovatele z péče o blízkého)
  • další výhodou je ukončený pečovatelský kurz (kurz pracovníka v sociálních službách)
  • nadšení, empatie a chuť do práce – bez nadšení to nejde :-)
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič
  • zdravotní způsobilost a čistý rejstřík trestu
  • samostatnost a rozhodnost

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na pracovní poměr v příjemném prostředí a pracovním kolektivu
  • základnu v Rajhradě, kde je výborná dostupnost vlakem, autobusem i autem
  • možnost úpravy začátku pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 dny zdravotního volna
  • parkování služebního vozu doma
  • možnost absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách

Nástup možný ihned.

Bližší informace podá vedoucí Charitní pečovatelské služby na tel. 731 124 470, mail lenka.krutinova@rajhrad.charita.cz

Strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte na adresu anezka.vybiralova@rajhrad.charita.cz