Zapojte se do tříkrálového koledování!

000623_05_013181 (1)

Hledáme cesty, jak šířit radost i jinými způsoby než cestou fyzického koledování od domu k domu.

Zapojte se s námi a šiřte tříkrálové poselství ve svém okolí. Uděláte radost druhým lidem a tím i sobě. Na ty nejpůsobivější počiny navíc čekají zajímavé ceny.

1. místo – tablet

2. a 3. místo – mobilní telefon

4. - 10. místo – tříkrálové balíčky s překvapením

CO PRO TO UDĚLAT?

Můžete zazpívat nebo zahrát na hudební nástroj koledu, natočit se a video nám poslat. Nebo můžete poslat tříkrálové fotografie, nápadům se meze nekladou. Nakreslete obrázky a vhoďte je do schránek domů, kde obvykle koledujete. Napište povzbuzující vzkaz někomu, o kom víte, že ho ocení.

Pokud vás napadla jiná originální možnost, jak se k Tříkrálovce připojit, směle do toho! 

Nezapomeňte vše zdokumentovat (vyfotit, natočit video nebo o tom napsat) a dát nám vědět. Své počiny zasílejte v době koledy, tedy od 1. do 24. 1. 2021, na e-mail soutez@brno.charita.cz.

Diecézní charita Brno je bude vyhodnocovat během února a natočí o tom video!

Pro zařazení do soutěže je nutné uvést své jméno, příjmení, věk a město či obec, ve které koledujete. Nezapomeňte rovněž na PSČ. 

Do soutěže budou zařazeny pouze příspěvky od koledníků z měst či obcí, které jsou v působnosti oblastních charit, jež zaštiťuje Diecézní charita Brno (včetně Brna samotného). Soutěž se tedy týká i Rajhradu a měst či obcí, které spádově patří pod Oblastní charitu Rajhrad.

Zasláním příspěvku do soutěže souhlasíte s jeho zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích Diecézní charita Brno.