Díky vám můžeme pečovat o nevyléčitelně nemocné doma
7. června 2022 Aktuálně

Díky vám můžeme pečovat o nevyléčitelně nemocné doma

Domácí hospicová péče je jedním z pilířů našich služeb. Minulý týden nám na Otevřené zahradě pobíhalo plno dětí. Bylo krásné sledovat, jak jsou bezprostřední, užívají si hry, které jsme pro ně připravili a nadšeně hlásí rodičům, co se jim povedlo. Stejně tak milé bylo sledovat pacienty na vozíčku nebo na pojízdných postelích, kteří sledovali dění a užívali si slunného dne. Jinak. Po svém. Dětská radost se ale přenesla i na ně a byla na nich vidět. Život z nich v tu chvíli sálal stejně silně jako z dětí.

Život a jeho kvalita před pokojným odchodem je pro nás mottem hospicové péče.

 
Abychom ji mohli nadále poskytovat, potřebujeme vaši podporu. Hospicová péče je financována vícezdrojově. Část nákladů hradí zdravotní pojišťovny, další prostředky získáváme z dotací či grantů od státních i nestátních organizací. Příspěvky od dárců jsou ale pro provoz hospice zásadní.
 

Co se (například) z vašeho daru v případě Mobilního hospice sv. Jana financuje?

 
  • plánovaná návštěva multidisciplinárního týmu
  • pohotovostní návštěva zdravotnického týmu
  • obvazový materiál
  • léky
  • náklady na dopravu zdravotnického týmu k pacientovi domů
  • a další
Děkujeme, že s námi prostřednictvím darů pečujete o nevyléčitelně nemocné a umožníte jim splnit jejich největší přání. Protože DOMA JE DOMA. 
 
Na: https://www.donio.cz/doma-jedoma si můžete udělat radost koupí dárku pro sebe, nebo přispět "jen tak".
 
Pokud si o formě daru chcete promluvit nebo se na cokoliv zeptat, kontaktujte naši fundraiserku Jitku Štefánkovou na telefonním čísle: 733 676 404 nebo na e-mailu: jitka.stefankova@rajhrad.charita.cz
 
DĚKUJEME. 
 
MM5_5280
 

Ing. Jana Janoutová

pracovník vztahů k veřejnosti
Tel.: 730 599 752 E-mail: 58AkO85f-nGy.Z4WHkntYb5-T-uk87j7T-M