Zahradní posezení pro klienty Chráněného bydlení sv. Luisy
28. června 2020 Aktuálně

Zahradní posezení pro klienty Chráněného bydlení sv. Luisy

V Chráněném bydlení sv. Luisy včera proběhla akce určená klientům, spojená se zahradním posezením a společným grilováním. Za normálních okolností by se setkání účastnily i rodiny klientů, v tomto období jsme se však přizpůsobili aktuálním podmínkám a opatřením, proto v souladu s bezpečnostními předpisy proběhla zahradní slavnost v komorním duchu.

Klienti si užili rozkvetlé zahrady, která voní po bylinkách a levanduli, sluníčka, dobrého jídla, společného povídání a venkovních her s personálem, který celou akci organizoval.

Jak říká Bc. Lenka Salajková, vedoucí Chráněného bydlení sv. Luisy: „Snažíme se klientům udělat každý den něčím hezký. Jsou chvíle, kdy se nedaří, kdy někomu z klientů není dobře, nebo věci nejdou tak, jak by si člověk přál. Přesto se v každém dni snažíme najít něco pozitivního, například v rámci aktivizačních činností. Dnešní grilování je jednou z těch akcí, na kterou budou naši klienti vzpomínat, a o to nám jde. Aby jim v paměti zůstalo co nejvíce příjemných zážitků a cítili se komfortně, ideálně jako v domácím prostředí. Proto jsme za možnost realizace zahradního posezení rádi a věříme, že pro klienty je vítaným zpestřením.“

Děkujeme našim spolupracovníkům za organizaci celé akce a jsme moc rádi, že si klienti CHB užili pěkné dopoledne. 

zahradní posezenízahradní posezení